Beraber Çalışabiliriz!

Sırtçantamda Neler Var?

Her sırtçantalı gezgin için sırtçantasının önemi çok büyüktür, çünkü gezeceğiniz coğrafyada şartlar ne olursa olsun sizin en yakın arkadaşınız ve yardımcınız sırtçantanız olacaktır. Yapmış olduğunuz seyahatte yaşayacağınız tüm konfor sırtçantasına bağlıdır.

Devamı

Beraber Çalışabiliriz!

Almış olduğum eğitimler, uzun yıllar gerçekten zor bir meslek dalı olan İlaç sektöründe Uzman Mümessil olarak görev yapmam, elde ettiğim iş deneyimlerim ve bir gezgin olarak kendimde biriktirdiğim kültürel farklılıklar ile sizlerle bir çok farklı alanda çalışma imkanımız olabilir. Sizin istediğiniz farklı projelerde, herhangi bir coğrafyada, ülkede, şehirde sizler için ortak çalışmalarda bulunabilirim. Sırtçantam ve fotoğraf makinam daima göreve hazır beklemekte

Peki Sizler İçin Neler Yapabilirim!

Bireysel bir yolculuk düşünüyorsanız ya da bir seyahat acentesi olarak grup halinde bir seyahat planınız varsa gezi deneyimlerimi sizlerle paylaşabilirim. Yine Türkiye içi bir kültür turunuz veya herhangi bir seyahat destinasyonunuz varsa sizin belirlediğiniz kriterlerde Tur Liderliği yapabilirim, özellikle tarih ve kültür ana başlıkları altında düzenlenen turlarda almış olduğum eğitim ve gezi deneyimlerimi sizlerle paylaşabilirim.

. Ülkemizde birçok üniversitede gezginlik ve yıllarca edinmiş olduğum yol deneyimleri hakkında üniversite öğrencileri ve akademisyenlere konferanslar verdim. Bu konferanslarım belirli aralıklarla devam etmekte. Sizler için de herhangi bir kurum, ajans, danışmanlık v.b gibi noktalarda seyahat ve kültür odaklı sunum yapabilirim.

. Ana sayfamda sizin belirlediğiniz süre kadar kurumunuzun backlink, banner ve tanıtımınızı yapabilirim.

.Kurumunuza yönelik ve istediğiniz seyahat noktalarında sizler için bulunabilir, gözlemlerimi geniş bir fotoğraf desteği ile sizler için tanıtıcı makale ve gezi yazıları olarak kaleme alabilirim.

. Herhangi bir sosyal sorumluluk projenizde, belirlediğiniz coğrafya neresi olursa olsun, tanıtıcı makale ve sosyal sorumluluk projesi hakkında çok kapsamlı bir tanıtıcı yazı hazırlayabilir ve bunu twitter, facebook, instagram gibi sosyal iletişim ağlarından takipçilerim ile paylaşabilirim.

. Kurumsal firma olarak herhangi bir hafta sonu çalışanlarınız için düzenleyebileceğiniz aktivitelerde sizler için görev alabilirim. Örneğin İstanbul içi veya dışı bir kültür turunda size özel rehberlik, herhangi bir outdoor yada kamp aktivasyonunda; örneğin Kartepe, Abant, Şile gibi noktalarda gezi ve doğal yaşam parkurlarında yıllarca yollarda edinmiş olduğum tecrübelerimi paylaşabilirim.

. Dünyanın en uzun 10 yürüyüş parkurundan biri olan tarihi Likya Yolu'nu 64 günde tek başıma yürüdüm ve bitirdim. Sayısız dostluklar edindim ve hatıralar biriktirdim. Sizler de Likya Yolu yürüyüşü olarak herhangi bir yol planlamanızda bu tecrübelerimi sizlerle paylaşabilirim. İsterseniz yürümek istediğiniz etaplarda rehberlik yapabilir, isterseniz yola çıkmadan önce yapmanız gereken hazırlıklarda ve Likya Yolu sunumlarında edinmiş olduğum deneyimleri sizlerle paylaşabilirim.

. Ve yine tüm bu maddeler dışında size uygun olduğumu düşündüğünüz seyahat odaklı planlamalarınız ve projelerinizde görev alabilirim.

Bana erdgurses@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Beraber Çalıştığımız Markalar